ספרים משומשים

 

ערוץ הילדים VOD - להנאת הילדים

 

טכנולוגיית הVOD  עשתה שינוי כה גדול בהרגלי הצפייה שלנו עד שיש רבים הטוענים שזו מהפכה של ממש. למה מהפכה? עד לכניסת ה VOD לחיינו הינו כבולים לשידורי הטלויזיה בכבלים על פי לוח השידורים הקבוע. הדבר חייב אותנו להיות זמינים בשעת השידור של כל תוכנית שרצינו לראות, לא משנה אם היה מדובר בסרט קולנוע, סדרת טלויזיה מסויימת או סרט דוקומנטרי וכדומה. את סדר היום שלנו היינו קובעים לא מעט לפי לוח השידורים. עם כניסת ה VOD לחיינו השתנה דבר זה מקצה לקצה. לא עוד לוח שידורים קבוע וחקוק בסלע אלא בחירת זמן הצפייה בזמן הנוח לנו, ובמילים אחרות, אין עוד צורך לתכנן את היום לפי שידורי הטלויזיה בכבלים, אלא לתכנן את הצפייה בתוכניות לפי סדר היום שלנו ושעות הפנאי שלנו בלבד וכך גם עושה ערוץ הילדים VOD.

ערוץ הילדים VOD

בתחילה היו תוכניות וסרטים מסויימים אפשריים בטכנולוגיית ה VOD בלבד ועם הזמן התרחב הדבר לרוב התוכניות, הסרטים, הסדרות, ההופעות וכיוצא באלה. הדבר הפך את הטלויזיה בכבלים למאגר ענק של אפשרויות צפייה על פי הדרישה שלנו הצופים ובזמן הנוח לנו. מהפכה זו הגיע גם לערוץ הילדים. ערוץ הילדים VOD מאפשר להזמין את התוכניות האהובות על הילדים בזמן שהם מעוניינים לצפות בהם. כלומר, אם ישנן תוכניות שמשודרות בזמן שהילדים נמצאים במוסדות החינוך השונים, הרי שמרגע כניסת ערוץ הילדים VOD יכולים אלה להחליט מתי הם רוצים לראות אותם. בנוסף, מאפשרת טכנולוגיה זו לצפות בתוכנית האהובה עליהם ברגע שהם רוצים מבלי לחכות או לפספס כלום. הילדים הם שקובעים את שעת הצפייה הרצוייה להם לכל תוכנית ויכולים לראות אותה שוב ושוב אם יחפצו בכך. אמרנו מהפכה? אכן כך.

מהפכת ערוץ הילדים VOD לא רק בהרגלי צפייה

מהפכה זו נועדה לגרום לתחרות בין הגופים המשדרים ולאפשר לצופים לצפות בתוכניות בזמנם שלהם ועל ידי כך להגביר את אחוזי הצפייה. ההגיון אומר שאדם שלא יכול היה לראות תוכנית בשעה מסויימת מכיוון שהיה באותה השעה בחוג קרמיקה יוכל לראות את התוכנית בכל שעה שיחפוץ בה, ועל ידי כך יוגדלו אחוזי הצפייה במהלך היום, אבל זה לא כל הסיפור, ובטח לא כשמדובר בילדים.

אם קודם היינו כבולים לשעות השידור של כל תוכנית והדבר כבל אותנו לצפייה בשעות אלה בלבד, הרי שהטכנולוגיה החדשה מאפשרת לנו להפעיל שיקול דעת ובחירה אישית לחלוטין. יש הרואים בכך ברכה רבה. למרות שילדים זקוקים לסדר ומשמעת (כך טוענים סוג מסויים של פסיכולוגים) כדי להתפתח והטלויזיה סיפקה צורך זה באופן מושלם – תמיד ידעו מתי התוכניות ולוח השידורים עשה סדר בחיים, הרי ערוץ הילדים VOD מקדם ערך שונה לחלוטין והרבה יותר חשוב – חופש הבחירה המאפשר לכל אחד לבחור את המתאים לו בשעה המתאימה לו. ערך זה מעצים את תחושת האחריות של הילד ומאפשר לו ללמוד להיות עצמאי.

 

 

 

 
 
 

 

 

טיפול פסיכולוגי, טיפול בילדים, טיפול בקשיי קשב וריכוז, ילדי אינדיגו, טיפול משפחתי, הפעלות לילדים, הפעלות ימי הולדת, חוגים לילדים, מתנות ליולדת

קבוצה טיפולית טיפול קבוצתי טיפול זוגי ,

* אתר זה צויר ביד ע"י מיכל סלע מור
אתרים מהלב -
בניית אתרי תדמית